سفر نوروزی به شهر نهاوند - کرمانشاه - بروجرد

تاریخ سفر 10 الی 12 فروردین

مدت زمان سفر سه روز

خودرو شخصی

اقامت در مدرسه و یا منازل شخصی و یا اقامتگاه

در خصوص وعده های غذایی هم در سفر رای گیری می شود

هزینه سفر دونگی ( رانندگان هزینه بنزین خودرو و اقامت پرداخت نمی کنند  )

مدیریت برنامه با محمد اسکندری می باشد لذا دوستان در طول برنامه هماهنگ باشید

برنامه قابل تغییر نمی باشد

هزینه احتمالی سفر بین 150 تا 200 خواهد بود

استارت برنامه :

جمعه 10 فروردین به سمت نهاوند

در نهاوند اقامت خواهیم داشت

روز جمعه از دیدنی های مسیر و شهر نهاوند دیدن خواهیم کرد

روز دوم :

شنبه 11 فروردین

بازدید از بیستون و طاق بستان

و بازگشت به شهر نهاوند

روز سوم :

بازدید از شهر بروجرد و اماکن دیدنی شهر بروجرد

حرکت به سمت تهران

 

 

طبیعت گردی که در سطح جهان با نام اکوتوریسم (Ecotourism )شناخته می شود یکی از انواع گردشگری است که به قصد سفر به طبیعت صورت می گیرد . واژه اكوتوريسم كوتاه شده اصطلاحEcological Tourism است و پديده اي نسبتاً تازه در صنعت گردشگري است كه تنها بخشي از كل اين صنعت را تشكيل مي دهد.اين شكل از گردشگری گذراندن اوقات فراغت انسان را در طبيعت امكان پذير مي سازد و مبتنی بر مسافرت های هدفمند به همراه برداشت های فرهنگی، معنوی، ديدار از جاذبه های طبيعی و مطالعه آنها و بهره گيری و لذت جويی از پديده های متنوع طبيعت است.

این پدیده به ظاهر ساده مطالعات گسترده ای را به خود اختصاص داده و متخصصان در صنعت گردشگری تعاریف زیادی از آن ارائه داده اند . موسسه بین‌المللی اکوتوریسم در سال 1991 یکی از اولین تعاریف اکوتوریسم را به این صورت ارائه داد:

اکوتوریسم یک مسافرت مسئولانه به مناطق طبیعی است که محیط زیست را حفظ و زندگی راحت مردم محلی را تثبیت می‌نماید.

انجمن بین المللی حفاظت از طبیعت در سال 1996 در نشست جهانی اکوتوریسم سازمان جهانی جهانگردی،تعریف زیر را از این پدیده ارائه داد :

"اکوتوریسم یک مسافرت و دیدار زیست محیطی مسئولانه به مناطق طبیعی نسبتاً دست نخورده بوده، و هدف آن لذت بردن و استفاده از طبیعت (و هر پدیده فرهنگی همراه آن- چه در گذشته و چه در حال) است که باعث تقویت منابع شده ودارای تاثیرات منفی اندکی است و باعث فعال شدن جمعیت‌های محلی می‌شود که از نظر اجتماعی- اقتصادی برای آنان مفید است. اکوتوریسم یکی از زیربخش‌های جهانگردی پایدار است"

گروه گردشگری ewentour با سابقه طولانی در زمینه سفر و گردشگری ، برای عزیزانی که خواهان سفرهای خصوصی، خانوادگی، دوستانه و ... هستند، سفرهای متفاوت مطابق میل خودتان برگزار می کند. مدیریت و تجربه سفر از نکات الزامی یک سفر مخصوصا سفرهای طبیعت گردی می باشد . برای اطلاعات بیشتر و سفارش سفر با ما تماس بگیرید